Xora REGÁL – moderní bílá skříň s nádechem dřevěného dubu!


Skvělý nábytek do Vaší pracovny

Regál Xora je skvělým doplňkem do Vaší pracovny. Jeho rozměry, cca 66 x 198 x 41 cm (Š x V x H), jsou ideální pro uspořádání Vašich nejlepších knih a věcí denní potřeby. Navíc vzhledem k jeho čisté bílé barvě a zároveň nádechu dřevěného dubu, se dokonale hodí k moderním interiérům.

Moderní design a praktické úložné prostory

Regál Xora je vyroben z dekoru dubu prkenného v kombinaci s bílou barvou, čímž vytváří unikátní moderní design, který se stane dominantním prvky Vaší pracovny. Regál se skládá z čtyř otevřených přihrádek a dvou zásuvek, čímž nabízí dostatek úložného prostoru pro Vaše věci. Například do otevřených přihrádek můžete pohodlně uložit své knihy a do zásuvek různé věci denní potřeby.

Skvělá kombinace dřeva a bílé barvy

Regál Xora se vyniká nejen svými praktickými úložnými prostory, ale i skvělou kombinací bílé barvy a dekoru dubu prkenného. Tato kombinace dodává regálu moderní vzhled se zároveň nádechem klasiky, čímž se dokonale hodí k různým typům interiéru.

Přesvědčte se sami!

Přesvědčte se sami, jak skvělý je tento regál. Pokud si přejete koupit tento kousek nábytku, tak klikněte na následující odkaz: nábytekprehledne.cz

Informace o produktech

Tento regál je označován jako TYP:TESR712,AUSF:C506 a je vyroben v kombinaci s dekorem dubu prkenného a bílou barvou. Jeho rozměry jsou 66 x 198 x 41 cm (Š x V x H) a nabízí 4 otevřené přihrádky a 2 zásuvky.

Regál Xora

Závěr

Sumarizujeme, regál Xora je skvělým doplňkem do Vaší pracovny, nabízí dostatek praktického úložného prostoru a skvěle se hodí k modernímu interiéru. A pokud si ho chcete koupit, klikněte na naší webovou stránku a objednejte ho dnes!