Vanová baterie WF Provence se sprchovým setem 150 mm chrom – dokonalé vybavení koupelen


Páková nástěnná vanová baterie se sprchovým setem

Vanová baterie WF Provence se sprchovým setem 150 mm chrom je výrobkem, který se hodí do každé moderní koupelny. Tato baterie nabízí pohodlné ovládání, což ji činí ideálním řešením pro koupelny jak malé, tak i velké rozlohy. Páková nástěnná baterie je snadno a rychle instalovatelná a nabízí vynikající design. Svým oblým tvarem perfektně zapadá do každého prostředí, což oceníte hlavně v případě, že chcete udělat z vaší koupelny optimálně využívaný prostor.

V oblém designu

Tento produkt, který je dodáván v krásném chromovém provedení, se vynikajícím způsobem hodí do jakéhokoliv interiéru. Získáte s ním mimořádnou eleganci a vkus. Jeho výrobce se rozhodl využít klasického designu, protože ví, že vanová baterie v takovém stylu nevychází z módy, čímž získává velkou výhodu před různými trendy, které přijdou a odejdou. Protože je v chromovém provedení, tak se také hodí ke všem ostatním zařízením, třeba ke sprchovým kabinám nebo koupelnovému nábytku.

Aby baterie sloužila co nejdéle, výrobce si dal záležet na kvalitně zpracovaných detailů. Tento kus je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Rozteč baterie 150 mm

Baterie působí robustním a nadčasovým dojmem. Její klasický styl je ale ještě umocněn roztěčí baterie, která je 150 mm. Pokud vlastníte koupelnu menších rozměrů, tak si hodnotu této roztěže zaručeně velmi vážíte. Na rozdíl od jiných modelů vanových baterií, které podporují pouze menší roztěče, můžete si u této vanové baterie užít větší komfort, když se budete chtít natáhnout do vody, nebo když si budete chtít dokonale umýt vlasy pod sprchou.

Pokud to pro vás zní jako produkt, který chcete co nejdříve mít doma v koupelně, tak neváhejte. Zajděte si pro něj na stránky nabytekhned.cz a nákup tam uskutečněte rychle a snadno!

Vanová baterie WF Provence se sprchovým setem 150 mm chrom

Vanová baterie WF Provence se sprchovým setem 150 mm chrom je tedy skvělým doplňkem koupelen. Jeho výběr by měl být naprosto zásadní a nezanedbatelnou volbou. Po nakoupení budete jistě spokojeni s jeho užíváním a těžko si představíte, jak jste mohli dřív bez tohoto produktu v koupelně vůbec fungovat!