Útulné posezení s BIZOTTO poufem LUCILLA v šedé barvě (0748177)


O PRODUKTU

Designový pouf LUCILLA od italské firmy kvalitního nábytku BIZZOTTO s rámem z borovicového dřeva, mdf desky a kovu, povlak z polyesteru se sametovým efektem a dekorativním zlatým prstencem. Elegantní puf zaujme na první pohled svým neotřelým designem. Puf LUCILLA se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů.

Na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/bizotto-pouf-lucilla-sedy-0748177 si můžete prohlédnout a zakoupit tento puf.

S ČÍM LADIT

Tento elegantní puf nebo taburetka krásně zapadne do jakéhokoliv prostoru a místnosti. Nejlépe využijete jako příležitostní místo pro návštěvy ve svém obývacím pokoji, stojan pod nohy k pohovce nebo židličku pro malé návštěvy v dětském pokoji. LUCILLA zaujme na první pohled svým neotřelým designem.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál kostry: dřevo a kov

Materiál povlaku: polyester

Barva povlaku: šedá

Rozměry vxšxh: 40x35x35 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: pravidelně vysávat

BIZOTTO pouf LUCILLA

Tento puf je vyroben s velkou péčí o detaily a veškeré materiály jsou kvalitní a odolné. Pokud hledáte moderní a elegantní doplněk pro vaši domácnost, BIZOTTO pouf LUCILLA v šedé barvě je tou správnou volbou. Díky své malé velikosti a univerzálnosti ho můžete snadno umístit do jakéhokoliv prostoru a využít ho při různých příležitostech. Navíc není nutná montáž a o péči se postaráte pomocí pravidelného vysávání. Pokud ho máte rádi a chcete si ho pořídit, navštivte stránky zmiňované v odkazu výše a objednejte si ho ještě dnes.