Stylová šedá jídelní židle Eichholtz Cardinale – dokonalý doplněk vašeho interiéru!

Elegantní jídelní židle Eichholtz Cardinale zaujme svým neobyčejným designem. Příjemné čalounění ze strukturované látky, kterou je pokryta celá židle, vytváří v kombinaci s jejími tvary atraktivní kontrast, které do vašeho interiéru vnese prvek moderní elegance.

Unikátní design pro váš útulný domov

Tato jídelní židle se hodí do moderních interiérů, ale také do klasického stylu. Její neobvyklá barva a design upoutají pozornost v jakémkoli prostředí. Židle disponuje FFRs certifikátem, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod.). Díky tomu se hodí nejen do domácnosti, ale i hotelů a dalších komerčních prostor.

Tuto jídelní židli naleznete na https://www.maliboo.cz/produkt/seda-latkova-jidelni-zidle-eichholtz-cardinale.

Dostupná ve 4 různých barvách

Tato šedá jídelní židle je k dispozici ve 4 různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru. Buďte trendy a vyberte si šedou barvu, která na vaše interiéru působí svěže a nadčasově.

Tipy na údržbu

Pravidelná údržba pomáhá udržovat váš čalouněný nábytek v perfektním stavu. Čalounění pravidelně vysávejte, aby látka zůstala v dobrém stavu a nedocházelo k usazování prachu, vlasů a drobků do korpusu nábytku. Buďte opatrní s třásněmi a střapci: vysávejte je pouze s nízkým výkonem.

šedá jídelní židle eichholtz cardinale

Dolaďte svůj interiér k dokonalosti s židlemi Cardinale. Tento kousek se dá skvěle kombinovat i s dalšími produkty značky Eichholtz a tvořit tak dokonalý celek vašeho domova.