Stručně: Levá světle modrá rohová pohovka Ruby II od MICADONI s délkou 273 cm. Podrobně: MICADONI Ruby II – světle modrá manšestrová pohovka v levém provedení, délka 273 cm s rohovým uspořádáním


Stručně: Levá světle modrá rohová pohovka Ruby II od MICADONI s délkou 273 cm.

O pohovce Ruby II od společnosti Micadoni

Rohová pohovka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje. Matná manšestrová tkanina, se strukturovaným dekorem v podobě proužků, je velmi příjemná na dotek. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Navíc disponuje vysokou odolností proti oděru.

Kombinací různých modulů a velikostí pohovek Ruby, si můžete vytvořit konfigurace sezení podle svých představ. Sezení Ruby doporučujeme spojit s jednoduchým konferenčním stolkem, na který můžete umístit svíčky, dekorace nebo občerstvení. Díky tomu získáte jednoduchou, ale sofistikovanou skandinávskou obývací sestavu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Jak čistit pohovku Ruby?

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Rohová pohovka Ruby II od MICADONI

Tato světle modrá manšestrová rohová pohovka Ruby II od společnosti Micadoni je v levém provedení, délka 273 cm s rohovým uspořádáním. Je to jednoduchá, ale elegantní volba pro každý moderní byt nebo obývací pokoj. Takže, pokud hledáte novou pohovku, která by se stala středem vašeho obývacího pokoje, Ruby II od Micadoni je určitě tou správnou volbou.