Stolní lampa AIDEN TYP 1 od Tempo Kondela – minimalistický kousek do vašeho interiéru v šedé barvě s kovovými detaily

Stolní lampa AIDEN od společnosti Tempo Kondela je kousek, který by neměl chybět v žádném moderním interiéru. Jedná se o minimalistický kousek, který však vynikne svou jednoduchostí a precizností provedení. Zaměříme se nyní na variantu této lamy v šedém barevném provedení s kovovými detaily.

Kovová stolní lampa AIDEN je ideální na Váš pracovní stůl nebo noční stolek

Lampa je vhodná do každého interiéru, ať už se jedná o klasický styl, moderní minimalistický či průmyslový. Vyjde vám vstříc i co se týče umístění – ideální na pracovní stůl nebo noční stolek.

Lampa je v šedém barevném provedení

Lampa AIDEN TYP 1 od Tempo Kondela je dostupná právě v šedém barevném provedení s kovovými detaily. Tato barevná varianta skloubí sofistikovanost s jednoduchostí a dokáže vyniknout i v neutrálním interiéru.

Dodávána bez žárovky

Lampa přichází k vám domů v demontu a bez žárovky. Doporučujeme vám použít žárovku s typem závitu E27, maximální příkon žárovky by neměl přesáhnout 40 W a napětí by mělo být 220-240 V.

Vyberte si stolní lampu AIDEN TYP 1 od Tempo Kondela pro svůj byt

Pokud hledáte stolní lampu, která bude dokonalým spojením jednoduchosti s precizností provedení, zvolte AIDEN TYP 1 od Tempo Kondela. Minimalistický design a šedé provedení s kovovými detaily se perfektně snoubí s každým interiérem. Koupit si ji můžete zde: https://www.crosta.cz/produkt/tempo-kondela-stolni-lampa-aiden-typ-1-seda-kov.