Stohovatelné plastové jídelní židle Stima PARIS bez područek v bílé barvě – ideální pro interiéry i terasy

Hlavní výhody plastové jídelní židle bez područek Stima PARIS

Odolný a k přírodě šetrný materiál greenpol

Plastová jídelní židle Stima PARIS je vyrobena z kvalitního materiálu zvaného greenpol, který je k přírodě šetrný a zároveň velmi odolný. Díky tomu vám židle vydrží dlouho v dobrém stavu, aniž byste museli řešit nějakou zvláštní údržbu.

Nadčasové provedení

Design plastové jídelní židle Stima PARIS je nadčasový a svěží, takže se hodí do všech moderních interiérů. Navíc je k dispozici v několika barevných variantách, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce hodí.

Výběr z řady svěžích barev

Kromě bílé barvy je možné plastovou jídelní židli Stima PARIS pořídit i v dalších svěžích barvách. Záleží jen na vás, která vám nejvíce vyhovuje a hodí se k vašemu domácímu nebo komerčnímu interiéru.

[zde může být obrázek plastové jídelní židle Stima PARIS bez područek v bílé barvě]


Univerzální plastovou židli bez područek v sympatickém svěžím vzhledu oceníte doma, v kanceláři, kavárně, ale i na terase, zahradě či během venkovního posezení v restauraci. Je velmi lehká, váží něco málo přes 3 kg, unese však až 110 kg, navíc je snadno stohovatelná a perfektně skladná.

Díky plastu zvanému greenpol, z něhož je vyrobena, je velmi odolná.

Tento materiál totiž zachovává svou barvu i užitné vlastnosti, které jsou stejné jako u polypropylenu. Ovšem díky použité technologii snižuje greenpol spotřebu běžného polypropylenu až o 45 %, a výrazně tak přispívá k péči o životní prostředí, navíc je ze 100 % recyklovatelný.

Je velmi lehká, váží něco málo přes 3 kg, unese však až 110 kg, navíc je snadno stohovatelná a perfektně skladná.

To jsou vlastnosti, které oceníte zejména v případě komerčního využití, kdy je nutné židle snadno transportovat a skladovat. Plastová jídelní židle Stima PARIS bez područek splňuje tyto požadavky na sto procent, takže se jedná o velice praktickou volbu.


[zde může být obrázek plastové jídelní židle Stima PARIS bez područek na terase]

Závěr

Pokud hledáte univerzální a odolnou jídelní židli bez područek, která se hodí do všech interiérů, pak je plastová jídelní židle Stima PARIS tou správnou volbou. Díky přírodnímu materiálu greenpol je navíc šetrná k životnímu prostředí, což je v dnešní době velice důležité. Pokud si chcete tuto jídelní židli zakoupit, můžete ji objednat na internetovém obchodě Nabytéktěd.cz.