Sprchová baterie Hansgrohe Axor Montreux v chromu bez sprchového setu 150 mm – recenze a specifikace


Sprchová baterie Hansgrohe Axor Montreux v chromu bez sprchového setu 150mm – recenze

Specifikace

Typ: Kohoutková nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu

Provedení: Chrom

Průtok baterie: 11 litrů/minutu

Rozteč baterie: 150mm

Odkaz na produkt: https://www.naradi-cz.cz/produkt/sprchova-baterie-hansgrohe-axor-montreux-bez-sprchoveho-setu-150-mm-chrom-16560000

Vzhled

sprchová baterie Hansgrohe Axor Montreux

Tato sprchová baterie vypadá velmi elegantně a stylově. Její klasický design je velmi působivý a vyvolává dojem luxusu. Chromové provedení vypadá velmi moderně a skvěle se hodí do každé koupelny.

Kvalita

detail sprchové baterie Hansgrohe Axor Montreux

Tato sprchová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její dlouhou životnost. Její konstrukce je velmi pevná a stabilní. Ovládání baterie je velmi pohodlné a snadné, takže si budete moci sprchu užívat naplno.

Montáž

montážní manuál

Montáž této sprchové baterie není nic složitého. Všechny díly jsou přiloženy a podrobný manuál vám pomůže s instalací. Baterie je navíc velmi snadno udržovatelná a čistitelná, takže vám případné nečistoty nebudou dělat žádné problémy.

Závěr

Tato sprchová baterie je skvělou volbou pro každou koupelnu. Její klasický design a moderní chromové provedení vypadají velmi elegantně a stylově. Kvalita jejího zpracování zaručuje její dlouhou životnost a snadnou údržbu. Montáž baterie není nic složitého a s její pomocí si sprchu budete moci užívat naplno. Doporučujeme!