Saden Vysoká skříň bílé barvy: Precizní design a praktický úložný prostor

Z této vysoké skříně od značky SADENA budete nadšeni! Moderní kus nábytku nabízí velký úložný prostor a zabere tak málo místa. Díky rozměrům cca 30 x 168 x 33 cm (Š x V x H) se hodí i do malé koupelny. Bílá barva ve vysokém lesku, to je nadčasová klasika: vkusně doplní moderní i starší vybavení.

Za 2 dvířky s tlumením jsou pro Vaši kosmetiku připraveny 3 nastavitelné police. Do zásuvky si uložíte třeba ručníky, holicí strojek nebo hřeben. Vybavte si koupelnu chytře: Vaše nová vysoká skříň!

Detailní informace o výrobku

TYP: 4010.093020FR+KP: BÍLÁ VYSOKÝ LESKCOMFORT

Pokud hledáte moderní a praktický úložný prostor do Vaší koupelny, rozhodně neváhejte s nákupem této skříně. Při jejím návrhu byly brány v úvahu nejen estetické požadavky, ale také maximální efektivita prostoru. Díky tomu se skříň vejde i do velmi malých koupelen, ale nabízí dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete mít po ruce.

VYUŽITÍ KOSMETIKY

Chcete mít svou kosmetiku vždy po ruce a hezky srovnanou? Pak je tato vysoká skříň ideálním řešením pro Vás. Do jejích dvířek s tlumením můžete uložit Vaše oblíbené krémy, voňavky, ale také kosmetické nástroje, které nechcete nechat ležet volně na polici. Tři nastavitelné police umožňují dokonale přizpůsobit prostor Vašim potřebám.

VYUŽITÍ PROSTORU

Vysoká skříň se hodí nejen pro ukládání kosmetiky, ale také pro další věci, jako jsou například ručníky, holicí strojek nebo hřeben. Malými drobnostmi se dá efektivně využít celý prostor skříně.

PRECIZNÍ DESIGN

Vysoká skříň od značky SADENA se pyšní moderním a precizním designem, který zapadne do každého interiéru. Bílá barva ve vysokém lesku je vkusná a nadčasová, proto skvěle doplní i starší koupelny.

Koupě této vysoké skříně je ideálním způsobem, jak si udržet pořádek v koupelně a mít všechno na svém místě. Objednejte si ji ještě dnes (odkaz: https://www.isolund.cz/produkt/sadena-vysoka-skrin-bila-30-168-33-cm) a užijte si praktičnost, design a kvalitu od značky SADENA.

Saden vysoká skříň

Saden vysoká skříň detail