Revoluční sprchová baterie Tres Base-Tres Plus s vanovou hadicí a setem 150 mm

Tres Base-Tres Plus je nejnovější vynález od renomovaného výrobce baterií Tres. Tato páková nástěnná baterie je kombinací sprchové baterie s vanovou hadicí a setem 150 mm. A to není vše – celá baterie je vytvořena v elegantním chromovém provedení!

Perfektní kombinace v jedné baterii

Revoluční Tres Base-Tres Plus umožňuje uživatelům využít jak sprchového setu, tak vanové hadice v jednom zařízení. To znamená, že již nebudete muset mít dvě oddělené baterie na vanu a sprchu, které zbytečně zaberou místo v koupelně.

Navíc, s rozdělenou vanovou hadicí budete mít možnost pohodlně a rychle naplnit vanu, aniž byste museli mít obavy z rozlité vody. Jednoduše připojte hadici na kohoutek a naplňte vanu!

Účinná sprcha v krásném designu

Samozřejmě, baterie nabízí také vynikající sprchový stínidlo. Například, výběr dvou různých výšek sprchové hlavy vám umožní nastavit sprchu podle vašich preferencí a potřeb. Navíc, díky navíc přidánému sprchovému setu, můžete využít výhody různých typů trysků.

Tento revoluční design není jen o zlepšeném uživatelském zážitku, ale je také o jednoduchosti a kráse. S elegantním chromovým provedením, které je odolné vůči korozím, vypadá tato baterie nádherně v každé koupelně.

Jednoduchá instalace a ovládání

Tres Base-Tres Plus je snadná k instalaci, takže si na ni nemusíte najmout odborníka. Je to páková baterie, takže stačí jednoduše posunout páčku do požadované pozice a získat přesně tu sprchu nebo vanu, kterou chcete.

Tento model baterie od Tres také nabízí úsporu vody díky inovativnímu systému. To znamená, že můžete ušetřit na nákladech na vodné za rok.

Nakupování na internetu je dnes velmi běžné a s námi to není nijak obtížné. Stačí jen kliknout na odkaz a baterii si můžete objednat.

Závěr

Vyberte si ze stovky dalších výrobců té správné baterie pro koupelnu pro sebe. Protože to, co funguje v případě vaší koupelny, neplatí pro sprchu vašeho souseda. Pokud chcete být připraveni na vnější podmínky, zvažte sprchové baterie s ocelovým povrchem nebo drobné zámky.

A pokud hledáte vynikající kombinaci sprchové baterie a vanové hadice v jednom zařízení, Tres Base-Tres Plus je to, co hledáte. Vysoce kvalitní a účinná baterie, která vám umožní užít si sprchu i vanu na maximum a to v elegantním designu.

sprchová baterie

koupelna