Recenze HALMAR Kancelářského křesla Mono – styl, pohodlí a ergonomie v tmavě šedé barvě

Kancelářské křeslo Mono se hodí do kanceláří či domácích pracoven a zajistí vám veškeré pohodlí při práci. Křeslo je čalouněno tkaninou v tmavě šedé barvě. Područky zajistí dostatečný komfort při dlouhém sezení.

Pohodlné sezení

Křeslo je otočné a disponuje mechanismem TILT. Ten umožňuje houpání křesla a tím regulaci protitlaku opěradla a zablokování v základní poloze. K nastavení výšky křesla slouží plynový píst, který ovládáte pomocí páčky umístěné pod sedákem.

Pohodlné sedání je pro každou práci důležité, předejde se tak bolestem zad či krční páteře. Křeslo HALMAR Mono poskytuje vše, co byste mohli potřebovat při náročné práci.

Designové provedení

Design křesla je velmi vkusný a nemusíte se bát, že by narušil váš pracovní prostor. Tmavá šedá barva dovoluje kombinaci s řadou barev a stylových doplňků.

Křeslo HALMAR Mono dokáže skvěle sladit eleganci a praktičnost. Určitě se vám bude líbit, především, pokud svou práci vykonáváte od počítače.

Technické parametry

Křeslo má šířku 67 cm, hloubku 70 cm, výšku židle 112-119 cm a váhu 15 kg. Rozhodně se nehodí do malých prostor. Však když se vám ho podaří umístit, poskytne vám skvělé podmínky pro práci.

Pětiramenný kříž s pogumovanými kolečky

Pětiramenný kříž s pogumovanými kolečky zajistí plynulý pohyb křesla. Tuto funkci si velmi ceníme – křeslo může být těžké a těžké kolo nebo kolo bez ochrany může způsobit poškození podlahy.

Podívejte se i na další kancelářská křesla ze série Mono

Může se stát, že vás kombinace barev a materiálů neosloví. Máte na výběr i z dalších barevných provedení HALMAR Kancelářského křesla Mono.

Na našich stránkách si určitě vyberete křeslo podle svého vkusu a požadavků. Pokud hledáte kvalitní křeslo pro práci, HALMAR Mono je skvělou volbou.

Zkuste si pořídit HALMAR Kancelářské křeslo Mono právě teď na https://www.interierio.cz/produkt/halmar-kancelarske-kreslo-mono-tmave-sede.