Osvětlení pro malé princezny a rytíře: Dětská svítidla, která rozjasní jejich svět


Osvětlení pro malé princezny a rytíře

Dětský pokoj je místem, kde se malí lidé cítí bezpečně a tvoří si svůj vlastní svět. Jednou z důležitých součástí takového prostředí je osvětlení. Správně zvolená svítidla pomohou dětem vytvořit si příjemnou atmosféru a usnadní jim koncentraci při čtení nebo hraní.

Princezny

Pro malé princezny je ideální volbou nějaké kouzelné svítidlo, které je okouzlí a bude se jim líbit. Například svítidlo ve tvaru srdce nebo princeznin zámek. Takové světlo může být skvělým doplňkem do dětského pokoje.

Vyberte si svítidlo, které padne malé princezně do oka

Pro větší dívky je vhodné zvolit svítidlo s jemnou růžovou nebo fialovou barvou. Ideální jsou například stolní lampy s květinovými motivy nebo závěsné svítidlo ve tvaru květu. Pro větší efekt můžete zvolit i svítidlo, které vytváří projekci hvězd na strop nebo stěnu.

Rytíři

Pro malé rytíře jsou vhodné svítidla, které evokují dobu rytířů a jejich hrdinské činy. Například světlo ve tvaru meče nebo rytířského štítu. Takové světlo může být skvělým doplňkem do dětského pokoje.

Vyberte si svítidlo, které padne malému rytíři do oka

Pro větší kluky je vhodné zvolit svítidlo s tmavšími barvami. Ideální jsou například stolní lampy s motivy draka nebo závěsné svítidlo s motivem středověkého hradu. Pro větší efekt můžete zvolit i svítidlo, které vytváří projekci ohně na strop nebo stěnu.

V naší nabídce najdete široký výběr dětských svítidel

Nezapomeňte, že svítidla v dětském pokoji by měla být bezpečná a odolná proti pádu. Dále by měla být snadno ovladatelná a měla by umožňovat regulaci intenzity světla. Pokud se rozhodnete pro svítidlo s projekcí, mějte na paměti, že je vhodné ho zapínat až po setmění.

Začlenění správných svítidel do dětského pokoje může být skvělým pomocníkem při usínání i učení. Správně zvolená svítidla pomohou dětem vytvořit si příjemnou atmosféru a usnadní jim koncentraci při čtení nebo hraní.

Pamatujte, že dětský pokoj by měl být místem, kde se děti cítí bezpečně a pohodlně.