Nové kuchyňské prkénko pro vaše vaření a stolování – rozměry 40/24/1,8 cm od Homeware


Nové kuchyňské prkénko pro vaše vaření a stolování

Poznejte novinku od Homeware – KUCHYŇSKÉ PRKÉNKO 40/24/1,8 cm

Toto prkénko je ideální pro každou kuchyni! S rozměry 40/24/1,8 cm se hodí pro vaření i stolování. Jeho velikost je dostatečná na přípravu jídla, ale zároveň se na něj vejde i několik talířů a příborů.

Navíc je vyrobeno z kvalitního dřeva akácie, které je známé pro svoji pevnost a odolnost vůči mechanickému poškození. Takže na něm můžete bez obav nasekat cokoliv potřebujete.

Funkční a krásné vzhledem

Prkénko není jen funkční, ale také krásné. Jeho přirozený vzhled dřeva dodává do kuchyně příjemnou atmosféru. Navíc obsahuje držadlo i tkaničku na zavěšení, takže jej můžete jednoduše pověsit na stěnu vedle ostatních náčiní.

Univerzální využití

Toto kuchyňské prkénko lze využít na spoustu věcí. Můžete na něj nakrájet maso, zeleninu, ovoce nebo chleba. A pokud plánujete pódium, můžete na něj položit i talíře s dobroty.

A poslouží vám také jako krásné podložky na stůl nebo jako dekorace na kuchyňskou linku. Možností je mnoho a záleží jen na vaší fantazii.

Objednejte si následující krok

Pokud chcete mít toto krásné kuchyňské prkénko také doma, objednejte si ho na www.nabytekprozivot.cz a dopřejte si novou kuchyňskou pomůcku, která vám usnadní práci při vaření i dodá vaší kuchyni šmrnc.