Moderní rohová sedačka Cindy, pravý roh, šedá LAWA – pohodlný kousek do moderního interiéru


Moderní rohová sedačka Cindy – nadčasový kousek do vašeho moderního interiéru

Super akční cena pouze u nás!

Moderní a kvalitní sedací souprava Cindy je nyní dostupná za skvělou akční cenu pouze u nás! Tato rohová sedačka je ideální volbou pro ty, kteří hledají nadčasový kousek do moderního interiéru.

Co všechno koupíte? Sedací souprava má rozměry (délka x šířka x výška) 151x278x76cm. Volně ložené polštáře jsou samozřejmě součástí sedací soupravy. Díky polštářům si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci.

Vybrat si můžete mezi provedením pravý nebo levý roh

Pro provedení rohové sedačky si můžete vybrat mezi pravým nebo levým rohem. Navíc podeberete potahovou látku, která bude dokonale ladit s vaším interiérem. V nabídce najdete například krásný odstín šedé – Lawa. Tuto látku vyznačuje odolnost vůči dennímu světlu a žmolkování. Navíc je barvostálá, takže se nemusíte obávat, že by po čase ztrácela svou krásnou barvu.

Očalounění originálním potahem jako korpus

Zadní část rohové sedačky je očalouněna originálním potahem jako korpus. Toto řešení vytváří působivý efekt, který jistě okouzlí každého návštěvníka. Tento detail podtrhuje celkový luxus volby této sedačky.

Prostornost je neocenitelná

Nepodceňujte prostornost této sedačky. Je to právě ona, co dělá z této rohové sedačky dominantu celého interiéru. Sedačka Cindy pohodlně pohostí všechny vaše přátele a rodinu, takže neváhejte a vyberte si ji ještě dnes!

Oceníte kvalitu a pohodlí

Sedačka Cindy je kvalitní a odolná volba pro ty, kteří ocení dlouhou životnost, komfort a trvanlivost. Vyberte si dokonalý kousek, který bude vašim parťákem pro spoustu příjemných chvilek.

Zkuste ji ještě dnes!

Nechte se okouzlit moderním designem a neocenitelnou prostorností. Navíc v nabídce najdete skvělou akční cenu, takže jediné, co musíte udělat, je kliknout na odkaz https://www.sidonia.cz/produkt/moderni-rohova-sedacka-cindy-pravy-roh-seda-lawa a objednat si ji ještě dnes!