Moderní obývací stěna Ral FOFA v bílém lesku s délkou 256 cm

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Tloušťka MDF desky je 16 mm

Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Vybraný produkt – Ral obývací stěna FOFA 1 – 256 cm bílý lesk

Ral obývací stěna FOFA 1 - 256 cm bílý lesk

Tato moderní obývací stěna je vyrobena z kvalitních materiálů, takže nemusíte mít obavy z toho, že by snad brzy nevydržela nebo se poškodila. Celá sestava je variabilní, takže si můžete určit vlastní uspořádání a vytvořit si takovou stěnu, kterou budete mít rádi. Skříňky se montují zvlášť a dají se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně, takže vše bude fungovat přesně podle Vašich představ a požadavků.

Stěna je vyrobena z MDF desek s tloušťkou 16 mm, čelní strana je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Je dodávána v demontovaném stavu v kartónové krabici, takže si jí můžete sami snadno sestavit. K uchycení jsou součástí balení patky, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Obývací stěna je navržena v bílém lesku, což jí dává velice moderní a prosvětlený vzhled. Navíc nabízí dostatek úložného prostoru a plochy pro TV, domácí kino nebo jiná zařízení.

Nabízíme Vám kvalitní a moderní obývací stěnu Ral FOFA v bílém lesku s délkou 256 cm.

Zde si můžete produkt zakoupit.