Kvalitní ubrus Mike & Co. NEW YORK Seacoast – rozměry 300 x 140 cm

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Seacoast, 300 x 140 cm je prvotřídní kus textilního zboží, který se vynikajícím způsobem hodí k příležitostem, kde chcete svou tabuli či stůl ozvláštnit.

Specifikace ubrusu

Kvalitní ubrus Mike & Co. NEW YORK Seacoast má rozměry 300 x 140 cm, což z něj činí ideální produkt pro větší tabule či stoly. Materiál ze kterého je ubrus vyroben, je kvalitní bavlna, která zajišťuje trvanlivost a odolnost proti opakovaným praním.

Dbejte kvality servírování a ozvláštněte svoje večeře a posezení s kvalitním produktem značky Mike & Co. Ubrus s motivem NEW YORK Seacoast jistě zaujme vaše hosty a potěší vaše oči.

Zajímavý motiv NEW YORK Seacoast

Motiv NEW YORK Seacoast je netradiční volbou na ubrus, ale přesto je stále elegantní a moderní. Stále oblíbenou a často využívanou tématikou jsou města, která nabízejí skvělé architektonické prvky a užitkovost.

Tento motiv je rozmanitý a nabízí mnoho různých detailů, což jej dělá zajímavým i dlouhodobě. Ubrus s tímto návrhem značky Mike a Co. se bude skvěle hodit do moderních a stylových interiérů.

Kvalitní zpracování a odolná bavlna

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Seacoast je vyroben z kvalitní bavlny, která zaručuje odolnost a snadnou údržbu. Tento materiál se snadno pere a udržuje si barvu i vzhled i po mnoha praních.

Kvalitní zpracování značky Mike & Co. je zárukou kvality produktu. Ubrus je pevný, drží tvar a jednoduše se přizpůsobí jakémukoliv typu stolu či tabule, na které jej položíte.

Jak na údržbu ubrusu

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Seacoast je velmi snadný na údržbu. Doporučujeme prát ho na 40°C. Díky kvalitní bavlně si ubrus udrží své barvy i tvar. Nepoužívejte silné prací prostředky, které by mohly způsobit poškození povrchu.

Nejlepší způsob, jak zabránit tvrdým skvrnám na ubrusu, je okamžitě je odstranit. Pokud se skvrna neodstraní standardním způsobem, zkuste ji dočasně zneviditelnit následujícími způsoby:

  • Vatový tampon namočený vodou a saponátem
  • Lžička soli a kousek citronové kůry nakrájené
  • Babské triky s octem a citrónem (pomocí hlubší troubky k odstranění pachů)

Kliknutím sem můžete přejít na stránku produktu, kde si můžete objednat ubrus Mike & Co. NEW YORK Seacoast a ozvláštnit svůj stůl či tabuli.

Závěr

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Seacoast je kvalitním produktem, který vám přinese jistou nadčasovost a kvalitu. Tento ubrus se bude skvěle hodit do rodinného rozpočtu i do firemního stylového prostředí.

Závěrem lze říci, že ubrus je vynikající volbou pro každého, kdo si chce užít pohostinnost svého domova a poskytnout svým hostům kvalitní prostředí.