Koupelna se stylem: Bílá lakovaná umyvadlová skříňka Tom Tailor Color Bath II. 62 x 80 cm s umyvadlem


Koupelna se stylem: Bílá lakovaná umyvadlová skříňka Tom Tailor Color Bath II

Koupelna patří v moderním bydlení mezi ty prostory, kam se radičky vracejí nejen proto, že jde o nejoblíbenější místnost pro úklid domácnosti, ale také proto, že máte možnost ji vymalovat a zařídit přesně podle svých představ. To se týká i výběru koupelnového nábytku, který by měl být nejen praktický, ale také stylový. Pokud hledáte zajímavou skříňku pod umyvadlo, zvažte bílou lakovanou umyvadlovou skříňku Tom Tailor Color Bath II.

Veselé barvy kolekce Tom Tailor Color Bath II

Koupelnový nábytek Tom Tailor Color Bath II se vyznačuje hlavně pestrou škálou barvách. Můžete si vybrat ze osmi různých barevných provedení, přičemž každá barva přináší do koupelny svůj neopakovatelný styl. Pro ty z vás, kteří upřednostňují bílou barvu, bude ideální právě zmíněná skříňka.

Stylová a praktická umyvadlová skříňka

Umyvadlová skříňka Tom Tailor Color Bath II nabízí nejen svůj půvab, ale také praktické využití. Skříňka disponuje pěti policemi – tři z nich jsou otevřené a dvě jsou ukryty za dveřmi, které se otevírají pomocí systému push to open. Takto můžete uložit vše nezbytné pro koupání a ošetřování v jednom prostoru. Lakované MDF zase zaručuje, že materiál je odolný vůči prachu a vlhkosti, což je v koupelně nezbytným kritériem.

Umyvadlová skříňka Tom Tailor Color Bath II

Zavěšení nebo podnož?

Skříňku lze jednoduše zavěsit na zeď, což je praktické řešení pro většinu koupelen. Pokud ale preferujete mohutnější a stabilnější vzhled koupelnové skříně, doporučujeme dokoupit masivní dubovou podnož.

Přemýšlíte, jakým stylem zařídit koupelnu? Zaměřte se na detaily, jako jsou skříňky a doplňky. Umyvadlová skříňka Tom Tailor Color Bath II vás příjemně překvapí nejen svým praktickým využitím, ale též výběrem veselých barev. Praktičnost a stylovost jdou ruku v ruce – a o to víc platí, pokud hledáte vhodný nábytek pro koupelnu!

Pozn: Skříňka je dodávána včetně umyvadla. Baterie ani podnož nejsou součástí balení.

© Koupelny Codina, https://www.codina.cz/produkt/bila-lakovana-umyvadlova-skrinka-tom-tailor-color-bath-ii-62-x-80-cm-s-umyvadlem-2