Dřez LGUANA – kompaktní a praktický doplněk pro vaši kuchyni

Dřez LGUANA je vysoce kvalitní nerezový dřez s velikostí 465×405 mm, který je ideální pro vaši kuchyni. Tento dřez je praktický a kompaktní, takže se snadno vejde do jakékoli kuchyně. Navíc, jeho obvodové rozměry jsou dostatečné pro většinu kuchyňských úkolů.

Kvalitní materiál

Dřez LGUANA je vyroben z kvalitního materiálu Cr Ni 18/10, který je velmi odolný proti korozi a uspokojí dlouhodobé požadavky na kvalitu. Povrch dřezu je hladký a lesklý a také velmi snadno udržovatelný.

Dostatek místa pro vaše potřeby

Dřezová nádoba má rozměry 400x340x150 mm, což umožňuje dostatek místa pro většinu kuchyňských úkolů. Navíc, minimální šířka skříňky, do které můžete dřez umístit, je pouze 450 mm.

Kompletní sifón a montážní příslušenství

Dřez LGUANA je dodáván se kompletním sifónem a přípojkou na pračku (myčku). Navíc, v ceně jsou zahrnuty i všechny nezbytné montážní příslušenství.

Systém EASY FIX

Dřez LGUANA má systém EASY FIX, což znamená, že je vybaven polyuretanovým těsněním nalepeným po celém obvodu dřezu. To usnadňuje a šetří čas při montáži dřezu.

Záruka 24 měsíců

Dřez LGUANA je kvalitní a spolehlivý produkt, který má záruku 24 měsíců. To znamená, že si můžete být jisti, že v případě jakéhokoli problému s dřezem, ho můžete vrátit a získat nový.

Celkově lze tedy říci, že dřez LGUANA je ideálním doplňkem pro vaši kuchyni. Je praktický, odolný a šetrný k prostředí. Pokud se rozhodnete pro tento dřez, získáte vynikající produkt za skvělou cenu. Můžete si ho zakoupit přes následující odkaz: https://www.nabytekhned.cz/produkt/drez-lguana-46-5m40-5-cm.