Dřez Blanco NAYA 6 šedá vulkán – recenze a specifikace


Granitový jednodřez pro moderovou kuchyni

Dřez Blanco NAYA 6 je moderní granitový dřez v barvě šedá vulkán, který se perfektně hodí pro interiéry v moderním stylu. Jeho jednoduchý a elegantní design dodá vaší kuchyni patřičnou eleganci.

Dřez má rozměry 60×49 cm a hloubku 20 cm, což je dostatečné pro běžné použití. Vhodný je pro montáž do skříňky o šířce 60 cm.

Výhody granitového dřezu

Granitový dřez je velmi odolný proti poškrábání, teplotě a chemikáliím. Navíc není náchylný k barvení, což zaručuje dlouhodobou životnost dřezu.

Díky své hladké povrchové úpravě je dřez velmi hygienický a je snadno udržovatelný. Stačí ho otřít měkkým hadříkem a teplou vodou a je opět čistý.

Montáž

Montáž dřezu Blanco NAYA 6 je velmi snadná. Stačí ho umístit do otvoru v pracovní desce a upevnit ho pomocí přiložených upevňovacích svorek. Jednoduché

Zvažujete-li nakupování dřezu Blanco NAYA 6, můžete si vybrat z několika možností. Dřez je k dispozici v prodejnách Esrom.

Dostupnost dřezu v českých obchodech. Koupit dřez online.

Závěr

Granitový dřez Blanco NAYA 6 v barvě šedá vulkán se nápadně hodí do moderně vybavené kuchyně. Jeho odolnost vůči poškrábání a chemikáliím zaručuje dlouhodobou životnost a snadnou údržbu povrchové úpravy. Investice do prvotřídního dřezu, který všechny nároky na krásu a funkčnost splňuje ideálně, je zkrátka důležitá. Nebojte se proto udělat odvážný krok a investovat do dřezu, který představuje dokonalý ústupek mezi krásou a praktičností.

Galerie obrázků

Blanco Naya 6

Blanco Naya 6

Blanco Naya 6

Koupit dřez Blanco NAYA 6 šedá vulkán v online prodeji

Věříme, že tento krásný granitový dřez Blanco NAYA 6 dokáže splnit vaše nároky na kvalitu a praktičnost v kuchyni.