Bavlněné povlečení Pensant pro dětskou postel jedenáctileté s motivem pana Lišky

Bavlněné dětské povlečení na jednolůžko 135×200 cm Pensant – Mr. Fox je ideální volbou pro roztomilé a stylizované dětské pokoje. Hojných rozměrů a s motivem pana lišky je toto povlečení ideální volbou pro jednolůžkovou postel.

Bavlněné dětské povlečení na jednolůžko 135x200 cm Pensant – Mr. Fox

Vyjádření spokojené zákaznice

“Musím říct, že jsem velmi spokojená s tímto povlečením. Když jsem to poprvé viděla, musela jsem to okamžitě koupit. A když jsem si to přinesla domů, ujistila jsem se, že to byla dobrá volba. Mým dětem se to moc líbí a já jsem ráda, že jsem si to koupila.”

Bavlněné dětské povlečení na jednolůžko 135x200 cm Pensant – Mr. Fox

Toto povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny a je snadno perné. To znamená, že můžete snadno udržovat povlečení čisté a udržet tak vysokou úroveň hygieny v dětském pokoji. Kromě toho je toto povlečení také měkké a pohodlné na dotek, aby se Vaše dítě cítilo co nejvíce pohodlně a spalo celou noc.

Dostupnost a cena

Bavlněné dětské povlečení na jednolůžko 135×200 cm Pensant – Mr. Fox je k dispozici na internetových stránkách Maliboo.cz za cenu 599 Kč. Cena zahrnuje jedno povlečení na polštář a jedno povlečení na přikrývku.

Bavlněné dětské povlečení na jednolůžko 135x200 cm Pensant – Mr. Fox

“Cena tohoto povlečení je přijatelná a kvalita je velmi dobrá. Doporučuji toto povlečení každému, kdo hledá něco pěkného a kvalitního pro své děti.”

Závěr: Bavlněné dětské povlečení na jednolůžko 135×200 cm Pensant – Mr. Fox

Bavlněné dětské povlečení na jednolůžko 135×200 cm Pensant – Mr. Fox je skvělou volbou pro Vaše děti. To vysoce kvalitní a pohodlné povlečení s motivem pana lišky bude rozzářit dětský pokoj a poskytne Vašim dětem pohodlí a hezký spánek. Zkuste toto povlečení ještě dnes!