Barový stůl VASAGLE HUGO – kombinace elegance a praktičnosti v hnědočerném provedení


VASAGLE vysoký barový stůl s černým železným rámem je ideální na pití nápojů a koktejlů, nejen do restaurací, ale i do vaší kuchyně. Jeho provedení v hnědočerné barvě s kombinací černé a hnědé barvy působí vkusně a zcela jistě doplní vaši domácnost.

Industriální nebo rustikální styl

Barový stůl se hodí do interiérů zařízených v industriálním nebo rustikálním stylu. Pokud hledáte nábytek, který udělá váš interiér neopakovatelný, je tento barový stůl to pravé pro vás.

Barový stůl Vasagle Hugo

Velmi stabilní stůl

Stůl je velmi stabilní a snadno snese váhu až 100 kg, což z něj činí ideální nábytek pro příležitostné posezení s přáteli nebo rodinou. S rozměry 120 x 60 x 90 cm je dostatečně prostorný pro větší počet hostů.

Detailní informace

Barový stůl VASAGLE HUGO má hmotnost 16,5 kg a je vyroben z kvalitních materiálů, díky čemuž má dlouhou životnost. Pokud hledáte nábytek, který je nejen praktický, ale i elegantní, určitě si VASAGLE HUGO oblíbíte.

Ostatní produkty ze série VASAGLE

Nebaví vás hledání nábytku v obchodech? Mrkněte se na ostatní produkty ze série VASAGLE! Naleznete zde nábytek do každé místnosti vašeho bytu, který je vkusný, praktický a kvalitní.