AVICENNA – instalace nočního stolku s lékařským vlivem

Avicenna noční stolek

AVICENNA noční stolek má nejen krásný design, ale také lékařský vliv na vaše zdraví. Jeho rozměry jsou 40x40x68 cm a dodává se v demontu. Navíc má záruku 24 měsíců, takže se nemusíte obávat o jeho kvalitu.

Instalace nočního stolku

Před samotnou instalací je důležité si pečlivě prohlédnout všechny díly a zkontrolovat, zda jsou všechny kompletní. Poté můžete začít s montáží.

Nejprve pomocí přiloženého návodu sestavte noční stolek. Mezi jeho výhody patří snadná montáž, která by neměla trvat déle než 15-20 minut.

Avicenna noční stolek - detail

Lékařský vliv nočního stolku

Noční stolek AVICENNA je pojmenován po perském filozofu, lékaři a učenci Avicennovi, který se proslavil svými spisy z oblasti medicíny. Podobně jako on, i noční stolek AVICENNA má pozitivní vliv na zdraví svého uživatele.

Je vyroben z kvalitního a přírodního materiálu, který zajišťuje dobrý spánek a snižuje stres.

Avicenna noční stolek - detail

Závěr

Noční stolek AVICENNA je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají nejen funkční a krásný nábytek, ale také zdravotní vliv na své tělo. Náš obchod nabízí tento noční stolek za skvělou cenu, a navíc s rychlým dodáním. Pokud tedy hledáte kvalitní noční stolek, AVICENNA je tou nejlepší volbou.

Pokud si chcete noční stolek AVICENNA objednat, můžete to udělat přímo na našem webu https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/avicenna-nocni-stolek.