ASIR Nástěnná police BORURAF 029 v černé ořechové barvě

ASIR Nástěnná police BORURAF 029 je jedním z nejzajímavějších kousků nábytku, který lze najít na trhu. Tato nástěnná police je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a disponuje kovovými úchyty na připevnění na stěnu. Extravagantní vzhled polici vhodí do každé moderního interiéru.

Design a využití

Police BORURAF je nástěnná police, která zaujme na první pohled. Můžete ji použít na vaše oblíbené knihy, dekorace, fotky ale i skleničky a dobré láhve vína. Je to takový kousek, který poskytuje mnoho prostoru pro vaše důležité věci. Ale nejen efektivní využití prostoru je výhodou této police, ale také její design a styl.

Kovová konstrukce police vypadá jako elegantní a moderní trubky. Tento neobvyklý design bude určitě upoutávat pozornost a bude působit velmi originálně. Police je také vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a je ručně vyrobena. To zaručuje, že se jedná o produkt velmi kvalitní výroby.

Barva a materiál

Nástěnná police BORURAF je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva s kovovými úchyty na připevnění. Police je k dispozici v elegantní černé ořechové barvě. Tato barva se dokonale hodí do každého moderního interiéru a její mateřský strom, ze kterého byla vyrobena, jen zvyšuje její hodnotu.

Rozměry

Rozměry nástěnné police jsou 60 cm široké, 90 cm vysoké a 14 cm hluboké. Tyto rozměry zaručují, že police nabízí dostatek prostoru pro vaše důležité věci, ale zároveň nezabírá příliš mnoho místa v místnosti.

Zakoupit tuto nástěnnou polici zde: ASIR Nástěnná police BORURAF 029

ASIR Nástěnná police BORURAF 029

ASIR Nástěnná police BORURAF 029 je naprosto dokonalou volbou pro ty, kteří hledají něco netradičního s moderním designem. Vyberte si ji dnes a získejte perfektní police pro vaše dekorace, knihy a další věci, které chcete mít vždy na dosah ruky.