Ambia Home – Rámeček na fotografií 1×16/20/2 cm


Ambia Home – Rámeček na fotografie

O produktu

Ambia Home – Rámeček na fotografie 1×16/20/2 cm je nádherný prvek pro váš domov. Tento stříbrný a čirý rámeček je vyroben z MDF materiálu a je zdoben zrcadlovým sklem. Jeho rozměry jsou š/v/h: 16/20/2 cm. To znamená, že se hodí pro fotografie o rozměru 16/20/2 cm.

Jak používat rámeček na fotografie?

Ke každému Ambia Home – rámečku na fotografie 1×16/20/2 cm je dodávána háčková spona. Tuto sponu můžete použít pro pověšení rámečku na zeď. Díky zrcadlovému sklou vypadá tato fotka ještě lepší a zajímavější.

Doporučení

  • Výhodou tohoto rámečku na fotografie je, že je vhodný pro jakoukoli místnost, kde chcete vystavit své nejoblíbenější fotografie. Můžete ho umístit do obývacího pokoje, ložnice, nebo jakékoliv jiné místnosti, kde si chcete užít krásné vzpomínky na vaše blízké.
  • Pokud máte rádi kreativitu, můžete si vytvořit sadu, kde budou různé velikosti rámečků v jedné řadě.
  • Nebudete muset vynakládat moc námahy na to, aby vám rámečky vypadaly hezky, protože stavba oken vám umožní snadněji uspořádat a přizpůsobit rámečky na fotografie.
  • Na stránkách Maliboo.cz naleznete široký výběr různých rámečků na fotografie, ze kterých si zaručeně vyberete.

Kde koupím Ambia Home – Rámeček na fotografie 1×16/20/2 cm?

Na stránce Maliboo.cz si můžete zakoupit tento krásný a jedinečný rámeček na fotografie. Klikni zde.

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně tohoto výrobku, prosím kontaktujte nás na telefonu +420 123 456 789, nebo e-mailem info@maliboo.cz.

Ambia Home - Rámeček na fotografie