80/150 cm, béžová – nový koberec s vysokým vlasem pro váš interiér!

Nový koberec s vysokým vlasem přichází na trh v barvě béžové a rozměru 80/150 cm, aby ozvláštnil váš interiér. Tento kousek je k dostání pouze online, a tak si ho můžete snadno objednat z pohodlí vašeho domova.

KOBEREC S VYSOKÝM VLASEM, 80/150 cm, béžová – ONLINE ONLY

Koberec se vyznačuje vysokým vlasem, který mu dodává příjemnou měkkost a pohodlnost. Můžete si být jistí, že na něm budete chodit jako po oblácích. Navíc díky jeho barvě béžové snadno zapadne do jakéhokoli stylu interiéru.

Chcete si objektivně posoudit kvalitu a vzhled tohoto koberce? Navštivte stránky www.esrom.cz a podívejte se na názory zákazníků, kteří si již tento kousek pořídili.

CA. 80X150CM – 100% POLYESTER – BEIGE

Tento koberec je vyroben z 100% polyesteru, což z něj činí velmi snadno udržovatelný materiál. Stačí jej vysát, popřípadě odflaknout, a bude zase vypadat jak nový. Rozměr cca 80×150 cm je ideální na menší prostory jako jsou například koupelny, předsíně, nebo dokonce dětské pokoje. Jistě nadchne i návštěvy, které si jej nebudou moci nevšimnout.

Koberec s vysokým vlasem

Tento koberec je dalším skvělým produktem naší firmy, která se specializuje na kvalitní a moderní bytové doplňky. Věříme, že i vás tento kousek osloví a že si ho brzy pořídíte jako nový kousek do svého interiéru.

Nečekejte a objednejte si tento krásný koberec již dnes! Navštivte naše stránky www.esrom.cz a udělejte váš interiér ještě zajímavější.