Falcon se vyšvihl již na dělenou druhou příčku!

Jakožto tým víkendu by se dal jednoznačně vyhlásit Falcon Kročehlavy. Ten totiž zvládl dva nesmírně těžké a důležité duely a vyhoupl se dokonce už na dělenou druhou příčku s Kelty B. Právě Kelty porazil Falcon v neděli, a to dokonce na jejich vlastní půdě v Berouně!

Ještě před nedělním zápasem čekali v sobotu na tým Falconu odhodlaní Psi. Ti se také zlepšují zápas od zápasu a bojují na dálku o celkovou pátou příčku s Černou Hvězdou. Zápas byl lehce ovlivněný tím, že Psů zrovna jak psů tentokráte nebylo. Bylo jich pouze 8 odhodlaných do pole, ale ostudu rozhodně neudělali. V 18. minutě se jim podařilo v přesilové hře zásluhou Kosiny snížit na 1:2. I nadále byli Psi připraveni kousat a trápit soupeře. Rozhodla ale koncovka druhé třetiny. Falconi totiž dokázali skórovat dvakrát během necelých dvou minut a získali si tak komfortní náskok dvou branek. Ve třetí třetině Psi už žádné síly nenašli a podlehli tak Falconům 1:4

Již zmiňovaný druhý zápas Falconů se odehrával v neděli v Berouně. Z berounského svatostánku se body jen tak neodváží. Falconi si však odvezli rovnou všechny 3 za výhru 3:2, o které rozhodli především až ve třetí třetině utkání.

Kelti odehráli den předtím také ještě jeden zápas. Tentokráte přivítali na svém hřišti Notor. Jednalo se opět o souboj o ta nejvyšší místa v tabulce. A opět se rozhodovalo až v samotném závěru. Už se skoro zdálo být rozhodnuto, když ve 21. minutě zvyšoval na 4:0 pro domácí svým gólem Lašek. Notoři se však nevzdali. Hned za krátký okamžik snížil Dědek a to hlavní přišlo ve třetí třetině. Hlavním tahounem za vyrovnáním byl Milan Pospíšil, který si připsal dvě branky. Tu poslední vyrovnávající zaznamenal v čase 42:04 a šlo se tedy do prodloužení. V něm už rozhodli berounští, když se prosadil Novák. Notoři však vybojovali v konečném zúčtování možná klíčový bod. Jelikož ztrácí na Falcon a Kelty pouze jeden bod a mají zápas k dobru. Pokud tedy již do konce sezóny nezaváhají, tak by druhá příčka měla být jejich. Zajímavé je na tom to, že si tento duel oba týmy zopakují hned tento víkend v neděli. Tentokráte už ale na půdě GDM.

Moribundus si vyšlápl na favorita v podobě Nového Strašecí B. První polovina utkání sice patřila Strašecí. To vedlo v jednu chvíli již 4:0. Moribundus se však vzchopil a třemi brankami v řadě utkání zdramatizoval. Rozhodnutí padlo až tři minuty před koncem z hole Linkeho. Strašecí B zvítězilo 5:3.

Sun Devils chtěli zopakovat senzaci z podzimu, kdy jako první obrali o body suverénního lídra soutěže Beer Stars. Ti však tentokrát překvapení nedopustili a zvítězili celkem jednoznačně 6:3. Hlavním hrdinou zápasu se stal Ondřej Bakalár, který zaznamenal 4 vstřelené branky.

Sparta si poradila s Deltou 4:2, Hvězda roznesla Narko poměrem 8:1 a v posledním zápase Cvrčovice podlehli Notoru 0:9.